• JAMIESON PROBIOTIC BABY

  JAMIESON PROBIOTIC BABY

  JAMIESON PROBIOTIC BABY капките е течен пробиотик, лесен за употреба, совршен за доенчиња и деца од 1 месец до 3 години. Содржи единствен вид на Бифидобактериум…Повеќе

 • Vitalkomplex Dr. Wolz

  Vitalkomplex Dr. Wolz

  Течен Vitalkomplex – концентрат со биоактивни растителни состојки Здравје за целото семејство! – За здрав имунолошки систем – За нормален енергетски…Повеќе

 • JAMIESON СЕЛЕН

  JAMIESON СЕЛЕН

  СЕЛЕН екстра силен 100 mcg Антиоксидативна поддршка Помага во одржување на здрави клетки и ткива JAMIESON SELEN 100 mcg: придонесува за нормална функција на…Повеќе

 • Нови ЕУРОФАРМ аптеки!

  Нови ЕУРОФАРМ аптеки!

  Почитувани, Изминатиов период работевме интензивно на зголемување на бројот Еурофарм аптеки низ целата земја. Проширувањето на нашето семејство…Повеќе

 • Ново во аптеките на Еурофарм – Biretix TRIACTIVE Spray

  Ново во аптеките на Еурофарм – Biretix TRIACTIVE Spray

  Превенира настанување и ги корегира постоечките акни, лузни од акни, дамки (флеки) на кожата на телото. Наменет е за третман на кожата на градите…Повеќе

 • Twistshake

  Twistshake

  Twistshake конечно и кај нас! Еурофарм од неодамна е официјален застапник и дистрибутер на Twistshake – светски познат бренд за бебешка опрема. Целта на…Повеќе

 • Ново во аптеките на ЕУРОФАРМ…

  Ново во аптеките на ЕУРОФАРМ…

  BIRETIX се специјално дизајнирани фармацевтски формулации на Cantabria Lab кои помагаат во спречувањето и намалувањето на карактеристичните знаци на…Повеќе

 • 200 000 Еурофарм клуб картички

  200 000 Еурофарм клуб картички

  Ни претставува голема чест и задоволство што 8 години по почнувањето на проектот Клуб картичка на ЕУРОФАРМ стигнавме до бројка од 200 000 картички…Повеќе

 • Вредносен ваучер – предлог за подарок од Еурофарм

  Вредносен ваучер – предлог за подарок од Еурофарм

  Еурофарм ви нуди можност едноставно и брзо да одберете соодветен подарок за драгите личности. Со вредносниот ваучер на Еурофарм сопственикот…Повеќе

 • ,,Дневник за трудници,, со поддршка од Еурофарм

  ,,Дневник за трудници,, со поддршка од Еурофарм

  Нашата компанија со задоволство го поддржа проектот ,,Дневникот за трудници,, кој е единствен од ваков вид на нашиот пазар. Овој дневник ќе и помогне…Повеќе